שם משתמש:
סיסמא:
עוד לא פתחת משתמש באתר ? להרשמה מיידית בחר/י:
אני בת וברצוני להירשם לאתר ! | אני בן וברצוני להירשם לאתר !


אודות האתר העיר הוירטואלית

Vcity.co.il הוקם במאי 2001 (לפני 10 שנים), כאשר הייתי בכיתה ה'. בגירסא הראשונה של האתר, נירן ב.ד קום היה פורטל נוער קטן, שאוחסן במחשב האישי שלי, עם 20 כניסות ביום, ועיצוב פשוט שהיה מבוסס על דמות חייזרית שדיברה בעברית, שהכנתי בפלאש, היו באתר מספר פינות, שלא ממש עניינו מישהו.

ב2002 האתר גדל קצת, והפך לפורטל עם מערכת חברים, עם פורומים קטנים, הודעות פרטיות, תחרות אתרים וכו' (דבר שנחשב דיי מפותח באותה שנה, בייחוד לאתר שבנה ילד בכיתה ו'), באותו הזמן היו לאתר בסביבות ה200 כניסות ביום, אבל הרגשתי שמשהו חסר...

לקראת סוף שנת 2003 החלטתי לסגור את הפורטל ולהתחיל אתר חדש, משהו שהרבה זמן רציתי לעשות, עיר וירטואלית, ב2004 התחלתי לבנות את העיר בHTML, אולם האתר גדל מאוד, ועם ממוצע של 1000 כניסות ביום ומאות משתמשים רשומים החלטתי שחייבים להעביר את האתר למערכת אוטומתית.

וכך, הפכה שנת 2005 לשנה המשמעותית ביותר בהיסטורית האתר, בכל חודש כמות הכניסות באתר המשיכה לעלות ללא הפסקה, עם שיא של 3000 כניסות בממוצע ביום לקראת סוף השנה, האתר הפך לאוטומתי לחלוטין עם מערכות מתקדמות ביותר: מערכת פורומים מושקעת, שירותים לבעלי אתרים, אפשרות לפתיחת אתר בחינם, עיר וירטואלית אוטומתית, מערכת פורומים, מערכת סיקורים של סרטים ומשחקים ועוד.

במהלך שנת 2006 האתר המשיך לגדול ולגדול, והגיע למצב של 9000 כניסות בממוצע ביום, עם עשרות אלפי משתמשים רשומים. לקראת סוף אותה שנה החלטתי להוריד את הפורטל ולהשאיר באוויר רק את העיר הוירטואלית, שהייתה ממילא החלק העיקרי של האתר. באותה שנה תיכנתתי את כל האתר מחדש, כך שיוכל לעבוד עם כמות הכניסות העצומה לאתר.

בחודשים הראשונים של שנת 2007 האתר המשיך לגדול, נפתחו מספרי אתרים קטנים: אתר מעריצים לAqua, פורטל משחקי רשת לילדים ועוד, והאתר סוף-סוף החליף את עיצובו לעיצוב חדש ומקצועי, וכיום האתר בעל ממוצע של 15 אלף כניסות ייחודיות ביום, ומספר זה ממשיך לגדול בכל שנה ושנה.

בשנים 2008 ו2009 המשיך האתר וצבר אלפי חברים אשר ממשיכים להיכנס יום יום, וב12 במרץ 2010 נפתח האתר בגירסא מחודשת שכללה עיצוב חדש ומרהיב, מערכת חברים עם אפשרות לצ'אט בין חברים, מערכת קבוצות, משחקים ותחרויות מול חברים ועוד ועוד ועוד...

לעתיד ישנם תיכנונים רבים, ואני מבטיח שכל מה שעברנו ביחד בכל השנים האלה עד עכשיו, זוהי רק ההתחלה.

מספר קישורים מעניינים:

1. רוצים לדעת כיצד נראה האתר בגירסאותיו הקודמות? ליחצו כאן!
2. העיר הוירטואלית-הגירסא המקורית!
3. כתבה קצרה שפורסמה על האתר ב"ידיעות אחרונות" וynet בקיץ 2003
4. כתבת עמוד על האתר בגיליון האחרון לשנת 2007 של "קפטן אינטרנט" בעיתון "הארץ"
5. "עולמות מקוונים לילדים: מגרשי משחקים ברשת"-כתבה מתוך YNET, 28.01.08
6. סטטיסטיקת הכניסות לאתר כיום
העיר הוירטואלית:
אודות
תנאי שימוש
פירסום + יצירת קשר
מאגרי תוכן גדולים:
הורדות
משחקי רשת
סרטים וסדרות
תוכן מבוסס גולשים:
בלוגים בחינם
בניית אתר בחינם
קבוצות לפי נושאים
ארכיונים גדולים:
פורומים
סירטונים
תבניות וורדפרס
קישורים והמלצות:
מפת האתר
משחקים לילדים
משחקי בנות
משחקים
אינדקס עסקים
ייעוץ לילדים
עיר הספרים

eXTReMe Tracker