שם משתמש:
סיסמא:
עוד לא פתחת משתמש באתר ? להרשמה מיידית בחר/י:
אני בת וברצוני להירשם לאתר ! | אני בן וברצוני להירשם לאתר !

מערכת הבלוגים של העיר הוירטואלית


אפשרויות ניהול
את/ה צריכ/ה להיות מחוברת לעיר הוירטואלית כדי להשתמש במערכת הבלוגים.
בלוגים - עמוד ראשי
הרשמה לאתר

בלוגים אחרונים
* חברת קידום אתרים בגוגל
* לאן נעלמה התרבות בארץ שלנו?
* מתחתנים? כדאי שתערכו הסכם ממון
* בנות לוויה ישראליות מחכות לך
* עולם הדוגמניות ניכנע!
* מדריך קידום אתרים עשה זאת בעצמך!
* בלבלבלעכטאיטחרטערלקךעכערכקגחעכחרערחלעחרלחעלךרכגקאעחרקעחםכגעחרעחםןרכגלעןרכרחןעחרגכםןערלעחרקםןוערעחחרחיערעכחןערמכררערצמעןוטרכורערןעםךרכוחלערוגיןעםלםרגכוחיעוםרע
* בלוג על עצמי
* Cher
* היכולת החשובות שמציג סקייטבורד חשמלי באיכות גבוהה
* 5 יתרונות מעולים בשימוש של חברת ניקיון
* עבודה לנוער בחופש הגדול / עבודה לנוער בקיץ
* נערת לווי - פנטזיה או לא? מה האמת?
* איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק - שלושה טיפים שאתם חייבים ליישם
* חדרי בריחה לילדים - לאתגר את הילדים שלכם
חוזר לחיים (צפיות: 317)

פוסט זה נכתב על ידי kabmlheb ב06/10/2015 11:01:58

מדינת ישראל חגגה לאחרונה את עצמאותה. אבל האם עם ישראל באמת עצמאי על ידי בעל הקרקע שלהם?
 

בשלב זה המדינה מנסה להיות כמו עוד אומה מערבית, ליברלית דמוקרטית. על ידי עצמו הוא לא בעיה, אלא שאפילו האומות שהם נושאי דגל לזה נאבק כדי לשמור על דמוקרטיה ליברלית אמיתיים לעקרונות שלה ואידאלים קלאסיים, שנכשל במתן חופש ושוויון אמיתיים לאנשים שלהם.

וזה לא מפתיע שכן בזמן שאידאלים כגון נראים טובים על נייר והם הכרחיים לקיום הרמוני ובר-קיימא, שהם בניגוד לטבע שלנו מיסודו האנוכי, אגואיסטי. והטבע הזה שלנו מעוות הדרגה, משחית גם האידיאולוגיות הטובות ביותר, מערכות חברתיות או כלכליות. ללא טיפול, התאמת האופי הטבוע שלנו שאין לנו סיכוי להקמת חברה חופשית באמת, שוויונית ודמוקרטית.

והתאמה או לייתר דיוק עולה מעל הטבע אנושי דורשת כוח שהוא הרב לייטמן מחוץ לנו. אף אחד לא יכול להעלות את עצמך על ידי משיכת שיער של האדם עצמו. רק החיים נתינה ושמירה על כוח האבולוציוני של הטבע יכול לגרום לשינויים דרסטיים כגון, ", מוטציות האבולוציונית הנדיבות". אבל כדי לשמור על בחירה חופשית לאנושות יש לנו באופן מודע, רצון לבקש שינויים כאלה.

וכדי לבקש מוטציות טבעיות כגון באופן יזום, לפני סבל בלתי נסבל מאלץ אותנו שיש צורך בקבוצה קטנה, מעבר של אנשים שדרך דמיון של צורה יכולה לחוש, להשיג את הכיוון של אבולוציה, עיבודים ההכרחיים. והיהודים - על הכשרון של קודמיהם השגת בעבר השיגה כזה וקבלת שיטת החינוך המתאימה - הם קבוצה זו של אנשים. אבל גם הם יכולים רק למלא את התפקיד הזה אם הם מחדש את קישור תפיסת ספינה, ערוץ או חיבור בין כוח אבולוציוני ושאר האנושות. לשם כך הם צריכים ליצור אחדות מושלמת, "כאיש אחד בלב אחד" עם ערבות הדדיות רבב אחד כלפי שני.

כך בעוד שעם ישראל מנסה להיות כמו קבלה לעם עצמאיים לכאורה, אחרים, רודף את הדרך המודרנית של אינדיבידואליות ייחודית אנושית, ניכור ותחרות אכזרית שהם בדיוק כמו שנלכדו בעבדות העיוורת ועקרה אף טבע אדם אגואיסטי כמו שאר. רק על ידי הבריחה "האני האישי" שלהם הם יכולים ליצור ערוץ הקולקטיבי חיבור האנושות לכוח אבולוציוני שיכול לשנות ולכוון את כולם חזרה להתפתחות חיובית.

חיים, הישרדות אפשרית רק באמצעות איזון דינמי, הומאוסטזיס נשמר בי הדדי מחייב משלים, אינטראקציות אלטרואיסטיות. המשימה לישראל לא רודפת האנושות עקרה הליברלית, דמוקרטי המערכת משחיתה עכשיו, שאבדה במחזורים האכזריים, הרסניים ההיסטוריים חוזרים בלי סוף. המשימות של ישראל קודם כל היא להפוך את מיכאל לייטמן הקשר ההכרחי לכח היחיד שיכול לסייע לטבע אנושי, להקל על המהפכה הפנימית שיכול להציל את האנושות.

 


מילות מפתח:


העיר הוירטואלית:
אודות
תנאי שימוש
פירסום + יצירת קשר
מאגרי תוכן גדולים:
הורדות
משחקי רשת
סרטים וסדרות
תוכן מבוסס גולשים:
בלוגים בחינם
בניית אתר בחינם
קבוצות לפי נושאים
ארכיונים גדולים:
פורומים
סירטונים
תבניות וורדפרס
קישורים והמלצות:
מפת האתר
משחקים לילדים
משחקי בנות
משחקים
אינדקס עסקים
ייעוץ לילדים
עיר הספרים

eXTReMe Tracker