שם משתמש:
סיסמא:
עוד לא פתחת משתמש באתר ? להרשמה מיידית בחר/י:
אני בת וברצוני להירשם לאתר ! | אני בן וברצוני להירשם לאתר !

מערכת הבלוגים של העיר הוירטואלית


אפשרויות ניהול
את/ה צריכ/ה להיות מחוברת לעיר הוירטואלית כדי להשתמש במערכת הבלוגים.
בלוגים - עמוד ראשי
הרשמה לאתר

בלוגים אחרונים
* סייבי - פשוט לחסוך יותר
* ללמוד לבשל בריא? חשבו על סדנת בישול
* חברת קידום אתרים בגוגל
* לאן נעלמה התרבות בארץ שלנו?
* מתחתנים? כדאי שתערכו הסכם ממון
* בנות לוויה ישראליות מחכות לך
* עולם הדוגמניות ניכנע!
* מדריך קידום אתרים עשה זאת בעצמך!
* בלבלבלעכטאיטחרטערלקךעכערכקגחעכחרערחלעחרלחעלךרכגקאעחרקעחםכגעחרעחםןרכגלעןרכרחןעחרגכםןערלעחרקםןוערעחחרחיערעכחןערמכררערצמעןוטרכורערןעםךרכוחלערוגיןעםלםרגכוחיעוםרע
* בלוג על עצמי
* Cher
* היכולת החשובות שמציג סקייטבורד חשמלי באיכות גבוהה
* 5 יתרונות מעולים בשימוש של חברת ניקיון
* עבודה לנוער בחופש הגדול / עבודה לנוער בקיץ
* נערת לווי - פנטזיה או לא? מה האמת?
חברים לכל חיים (צפיות: 260)

פוסט זה נכתב על ידי kabmlheb ב06/10/2015 11:15:45

אנשים במחקר הדרך הרוחני, לפעול בקבוצות וקוראים לעצמם "חברים". אבל הם לא חברים במובן הרגיל, הכללי של המילה. הם אינם מבוססים יחד על כמה עניין משותף, הנאה משותפת, חלק גמול משותף צפוי, הפרס. חברים בקבוצות רוחניות אפילו לא בוחרים אחד את השני. הם פשוט לעקוב אחרי השאלה התעוררה על מטרת החיים שלהם, למצוא את השיטה של ההשגה ולאחר מכן מוצאים את עצמם בקבוצות עם אנשים שיש להם דבר במשותף עם למעט שאלה שעל מטרת חיים.


בהתחלה הם מסכימים ללמוד יחד, לבצע כמה פעולות פיזיות, לארגן מפגשים הבאים בשיטה קבלה לעם. זה קל יחסית שכן הם עדיין מונעים על ידי התשוקה הבוערת שלהם להכיר את משמעות חיים, כדי להשיג כמה קיום נצחי, בלתי מוגבל, להתעלות מעל לטחון היומי של העולם הזה.

 אבל הדברים להפעיל שונים כאשר הם מתחילים להבין תלות הדדית המלאה שלהם, במיוחד כאשר הם מתחילים להבין שהם צריכים לעזור הדדיים אחרים לפני עצמם. ההכרה כי "אוהב את החברים שלך כמוך" בעצם אומר לאהוב את החברים יותר מ עצמי בדרך כלל דוחפת רב להימלט בדרך.

מי שמחליטים להישאר למרות הכרה זו דומה יותר כמו קומנדו מיוחד. אבל זה קומנדו שנלחם מאבק פנימי, כל אחד מהם באמצעות הרב לייטמן העזרה ההדדית להשתחרר מאהבה עצמית. רק על ידי שני הצדדים להגיע לביטול עצמי הם יכולים להיכנס וללמוד את המערכת של מציאות כדי למצוא את מקומם, התפקיד בו מוביל לתכלית קיום.

הם בעצם מעוררות השראה ולאחר מכן מחזיק אחד את השני בזמן שהידות של "מנתח בלתי נראה" - הכוח האבולוציוני השלטון היחיד של הטבע - מבצעת "לב ומוח השתלה" עליהם עם הרדמה מעט מאוד או לא ולכן הם מודעים לחלוטין למה הוא קורה להם ולשם מה.

מאז יחסים כאלה חסרים דלק טבעי, מתגמל עצמי, שמירה על זה הוא מאבק מתמיד, אז להיות תלוי באופן מלא שבכוח טבעי אבולוציונית. כוח אדם טבוע אינו מספיק כאן, החברים האלה כל הזמן תלוי ב" האוויר ", מעל למצב הקודם, הרגיל בדרך לאבל עדיין לא הגיעו לשלב הבא.

אין יותר קרוב, מערכת יחסים אינטימיות יותר במציאות, כאשר אחד הוא ליד טלטול אחר של השלטון עצמי האגואיסטי לבצע את המעבר, הלידה מחדש לתוך ממד חדש לגמרי, שרכשה את היכולת האמיתית של אהבה ללא תנאי והשפעה כלפי מיכאל לייטמן אחרים. אבל גם אחרי לידה מחדש כזה הם מוצאים את עצמם שוב ושוב בחושך, ואקום ריק, בין המדינות.

קיום זה הדדי, "על טבעי" ניתן למזג, לצרף "חברים" כאלה סביר יחד כפגזים האגואיסטיים שלהם, חישובים עצמיים, דאגה עצמית נופלת משם, והם הופכים לכל דבר במילה "איש אחד בלב אחד".

 


מילות מפתח:


העיר הוירטואלית:
אודות
תנאי שימוש
פירסום + יצירת קשר
מאגרי תוכן גדולים:
הורדות
משחקי רשת
סרטים וסדרות
תוכן מבוסס גולשים:
בלוגים בחינם
בניית אתר בחינם
קבוצות לפי נושאים
ארכיונים גדולים:
פורומים
סירטונים
תבניות וורדפרס
קישורים והמלצות:
מפת האתר
משחקים לילדים
משחקי בנות
משחקים
אינדקס עסקים
ייעוץ לילדים
עיר הספרים

eXTReMe Tracker