שם משתמש:
סיסמא:
עוד לא פתחת משתמש באתר ? להרשמה מיידית בחר/י:
אני בת וברצוני להירשם לאתר ! | אני בן וברצוני להירשם לאתר !

מערכת הבלוגים של העיר הוירטואלית


אפשרויות ניהול
את/ה צריכ/ה להיות מחוברת לעיר הוירטואלית כדי להשתמש במערכת הבלוגים.
בלוגים - עמוד ראשי
הרשמה לאתר

בלוגים אחרונים
* היכולת החשובות שמציג סקייטבורד חשמלי באיכות גבוהה
* 5 יתרונות מעולים בשימוש של חברת ניקיון
* עבודה לנוער בחופש הגדול / עבודה לנוער בקיץ
* נערת לווי - פנטזיה או לא? מה האמת?
* איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק - שלושה טיפים שאתם חייבים ליישם
* חדרי בריחה לילדים - לאתגר את הילדים שלכם
* איחור
* 3 הפחדים הגדולים ביותר במערכת זוגית
* הצד האפל של עולם הדוגמניות
* כולנו מכירים את החופש הגדול- איך וכיצד לחסוך?
* משחקים בחדרי בריחה
* השכרת וילות בחול
* מה זה וילה בכלל
* לעמוד על שלנו במקומות עבודה
* מלחמת העולם השלישית.
החל להתייחס למקור. (צפיות: 291)

פוסט זה נכתב על ידי baruhbaruh ב19/01/2016 11:36:36

שלנו אין לנו דרך של התייחסות כשווה, באופן ישיר גומלין חזרה לכוח יצירת שלנו. עדיין הרגע שאנו מבצעים הניתוק הזמני שלנו, אנחנו מרחיקים את עצמנו מהמקור שלנו, ניתוק מהקבלה של כל התענוגות שהכינו עבורנו אנחנו פתאום מתחילים להרגיש יחסים הדדיים לכוח האבולוציוני של הטבע, כמו אורח שמסרב החג לארח שהכין לו. אנחנו בעצמנו מתחילים להרגיש כמיהה גדולה, שלא התגשמה כתוצאה מסירוב בני ברוך קבלה. אבל מאז הכוונה שלנו היא למעשה כלפי המקור שלנו, מאז שאנחנו מנסים להבין איך לגמול האהבה שלה, דרך כוונה חיובית זה שאנחנו מתחילים לחוש מה המקור "עלול להרגיש" כתוצאה מהסירוב שלנו.

אנחנו מתחילים להבין איך זה מרגיש מנסה לתת כל מה שהיה אחד מ" החלק התחתון של הלב "אבל להיות מסוגל לתת מאז אלה יקירים לא רוצים לקבל את מה שהוא מציע. "ברז" והכוונה אז מה הגבלה עצמית זה אומר בפועל? כולנו נולדים עם סט ייחודי של מאפיינים, כשרונות, סט של תכונות שדרכו אינסטינקט ההישרדות שלנו ו" עיקרון עונג / כאב "עובד. אנחנו קיימים בעולם הזה בין אנשים אחרים מוקפים הסביבה הטבעית. אז בכל מצב, בנסיבות המשתנות האבולוציוני אנחנו מגיבים ואינטראקציה לפי הקבוצה שלנו הייחודית, האישית של איכויות, מאפיינים שמגדירים את המחשבות ורצונות שלנו "המופיעים" בנו. בדרך כלל ניתן לחלק את הרצונות, מטרות מחשבות לקטגוריות של צרכי טבעיים - מזון, מין, משפחה - ורצונות חברתיים - זעם, תהילה, שליטה, ידע -. אנו מתקשרים עם הסביבה האנושית וטבעית שלנו דרך מאפיינים, תכונות, כשרונות אלה. למען אמת אלה תכונות, מאפיינים, כשרונות ורצונות שלאחר מכן, מחשבות, מטרות הם לא שלנו, שקבלנו אותם מהכח האבולוציוני של הטבע והם נפרשים בנו באופן אוטומטי, קבוע מראש כפי שהזכרנו לעיל. יתר בני ברוך על כן, מכיוון שכולם מגיעים מהמערכת האבולוציונית של הטבע כי הוא מושלם מאפיינים אלה, הכישרונות הם לא "טובים או רעים", הם כולם הכרחיים. הם פשוט להזרים דרכנו. אבל אנחנו יכולים לשלוט על "ברז", כמה מדחפים האינסטינקטיביים אלה, רצונות, חסר לנו לציית באופן אוטומטי, עד כמה אנחנו מגבילים ולהשאיר שאינם בשימוש.

אז מה אנחנו יכולים לעשות אחרי שהגבלנו חלק מהתכונות האלה, מאפיינים והרצונות, מטרות הלימוד דרכם? מה אנחנו יכולים לעשות שינויים? יש רק דבר אחד שאנחנו יכולים לשנות מעבר לשליטה על "ברז", אנו יכולים לבחון ולבחור במה שכוונתנו להשתמש באותם רצונות, מחשבות, מטרות הזרמה דרך הברז. האם אנחנו משתמשים בם לטובתנו, אך ורק להגשמה עצמית, הצדקה עצמית כפי שאנו מתוכנתים כברירת מחדל, להתחיל להשתמש בהם לשם "מחוץ לעצמי שלנו", למען אחרים, לטבע מערכת, למען הכוח האבולוציוני של הטבע? כיצד אנו יכולים להגדיר בני ברוך מצב כזה במערכת שעל ידי שינוי הכוונה שלנו, באמצעות התכונות טבעיות, הטבועות שלנו אנחנו יכולים לגמול את העונג של קיום שקבלנו מהמקור שלנו?

 


מילות מפתח: בני ברוך


העיר הוירטואלית:
אודות
תנאי שימוש
פירסום + יצירת קשר
מאגרי תוכן גדולים:
הורדות
משחקי רשת
סרטים וסדרות
תוכן מבוסס גולשים:
בלוגים בחינם
בניית אתר בחינם
קבוצות לפי נושאים
ארכיונים גדולים:
פורומים
סירטונים
תבניות וורדפרס
קישורים והמלצות:
מפת האתר
משחקים לילדים
משחקי בנות
משחקים
אינדקס עסקים
ייעוץ לילדים
עיר הספרים

eXTReMe Tracker