שם משתמש:
סיסמא:
עוד לא פתחת משתמש באתר ? להרשמה מיידית בחר/י:
אני בת וברצוני להירשם לאתר ! | אני בן וברצוני להירשם לאתר !

מערכת הבלוגים של העיר הוירטואלית


אפשרויות ניהול
את/ה צריכ/ה להיות מחוברת לעיר הוירטואלית כדי להשתמש במערכת הבלוגים.
בלוגים - עמוד ראשי
הרשמה לאתר

בלוגים אחרונים
* חברת קידום אתרים בגוגל
* לאן נעלמה התרבות בארץ שלנו?
* מתחתנים? כדאי שתערכו הסכם ממון
* בנות לוויה ישראליות מחכות לך
* עולם הדוגמניות ניכנע!
* מדריך קידום אתרים עשה זאת בעצמך!
* בלבלבלעכטאיטחרטערלקךעכערכקגחעכחרערחלעחרלחעלךרכגקאעחרקעחםכגעחרעחםןרכגלעןרכרחןעחרגכםןערלעחרקםןוערעחחרחיערעכחןערמכררערצמעןוטרכורערןעםךרכוחלערוגיןעםלםרגכוחיעוםרע
* בלוג על עצמי
* Cher
* היכולת החשובות שמציג סקייטבורד חשמלי באיכות גבוהה
* 5 יתרונות מעולים בשימוש של חברת ניקיון
* עבודה לנוער בחופש הגדול / עבודה לנוער בקיץ
* נערת לווי - פנטזיה או לא? מה האמת?
* איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק - שלושה טיפים שאתם חייבים ליישם
* חדרי בריחה לילדים - לאתגר את הילדים שלכם
מציאת התפקיד. (צפיות: 294)

פוסט זה נכתב על ידי baruhbaruh ב19/01/2016 11:38:53

המכריע שלנו בתוך המערכת כאשר באמצעות ההגבלה העצמית שלנו מנסה להבין איך לגמול, להצדיק המקור שלנו אנחנו מקבלים תחושה של הייאוש של המקור, מחלה אהבה על ידי לא להיות מסוגל להעניק לנו פתאום לקבל הצצה לתמונה עמוקה יותר. אם אנחנו גורמים לכאב למקור על ידי אחד לא הבחין בה, מתעלם מזה כאילו זה לא היה קיים, או מסרב לקבל המתנה שלה כתוצאה מכך אין בני ברוך בושה כל וכל אדם מאז שכולם אותו הדבר ביחס ל החיבור שלנו למקור שלנו. גם אנחנו מתעלמים ממנו, המתגוררים באופן לא מודע, אקראי או שאנחנו מבינים את הקשר שלנו למקור יחיד זה אבל מנסים לברוח ממנו כתוצאה ממערכת היחסים שוויוני צדדיות, אחד.

כך אנו מוצאים את עצמנו במערכת לכאורה נשברה. מצד אחד אנו חשים מתוסכלים, בזתי, אוהבים מקור חולה, כוח האבולוציוני של הטבע שרוצה לתת לנו כל מה שיש לו ללא תנאי, אך אינו מוצא את הקבלה, כמו אמא נואשת מנסה להאכיל את ילד חולה, לא מגיב. מצד השני אנחנו מוצאים יצורים, אחינו בני אדם שחיים או חסר מטרה, אקראיים, סובל חיי מולא או שהם מוצאים את חיבור למקור שלהם, אבל רוצים לברוח ממנו. מצב שבור זה נותן לנו, ואנשים אחרים מרגישים באותו אופן הזדמנות. אנחנו יכולים להיות החברים, מתאמים, "צינור החמצן" המכריע בין בני האדם והמקור הטבעי סובל סובל. והדבר היחיד שיש לנו ללמוד כיצד להשתמש "ברז" שלנו ואיך לשנות את הכוונות שלנו. יצירה מחדש לתהליך הלמידה הזה בני ברוך אנחנו צריכים "מעבדה אנושית" מיוחדת. במעבדה שבאמצעות תמיכה הדדית, באמצעות תרגילים הדדיים המשתתפים ילמדו כיצד לעצור את הזרימה האוטומטית, אינסטינקטיבית של מחשבותיהם, רצונות שמירה רק צרכיהם מוחלטים כדי "פשוט קיימות".

הם הדדיים להכיר, להתחייב שהם עושים את זה כדי להיות מסוגל, בקיא בהקמת החוליה החסרה בין האנושות וכוח אבולוציוני הטבעי. ואז, כאשר הם השיגו לפחות הגבלה עצמית חלקית לכיוון אחד את השני דרך שקט, ואקום מלאכותי זה שהם מרוויחים אפשרות להיכנס לרצונות, מחשבות של כל אחד אחר, הולך מעל ומעבר לחוסר האמון האינסטינקטיבי, הדחייה, התחרות השלילית שלהם. כאשר בני ברוך הם מצליחים "לשבור, לפרוץ" לאחד את השני דרך הנטייה הדדית הנדיבה שלהם הם יכולים לבנות פחד נפוץ, רועדים שלא לפגוע זה בזה כמו מנתח מוח שיש גולגולת פתוחה עם המוח השביר מולו.

 


מילות מפתח: בני ברוך


העיר הוירטואלית:
אודות
תנאי שימוש
פירסום + יצירת קשר
מאגרי תוכן גדולים:
הורדות
משחקי רשת
סרטים וסדרות
תוכן מבוסס גולשים:
בלוגים בחינם
בניית אתר בחינם
קבוצות לפי נושאים
ארכיונים גדולים:
פורומים
סירטונים
תבניות וורדפרס
קישורים והמלצות:
מפת האתר
משחקים לילדים
משחקי בנות
משחקים
אינדקס עסקים
ייעוץ לילדים
עיר הספרים

eXTReMe Tracker