שם משתמש:
סיסמא:
עוד לא פתחת משתמש באתר ? להרשמה מיידית בחר/י:
אני בת וברצוני להירשם לאתר ! | אני בן וברצוני להירשם לאתר !

מערכת הבלוגים של העיר הוירטואלית


אפשרויות ניהול
את/ה צריכ/ה להיות מחוברת לעיר הוירטואלית כדי להשתמש במערכת הבלוגים.
בלוגים - עמוד ראשי
הרשמה לאתר

בלוגים אחרונים
* היכולת החשובות שמציג סקייטבורד חשמלי באיכות גבוהה
* 5 יתרונות מעולים בשימוש של חברת ניקיון
* עבודה לנוער בחופש הגדול / עבודה לנוער בקיץ
* נערת לווי - פנטזיה או לא? מה האמת?
* איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק - שלושה טיפים שאתם חייבים ליישם
* חדרי בריחה לילדים - לאתגר את הילדים שלכם
* איחור
* 3 הפחדים הגדולים ביותר במערכת זוגית
* הצד האפל של עולם הדוגמניות
* כולנו מכירים את החופש הגדול- איך וכיצד לחסוך?
* משחקים בחדרי בריחה
* השכרת וילות בחול
* מה זה וילה בכלל
* לעמוד על שלנו במקומות עבודה
* מלחמת העולם השלישית.
מצא את הדלת פתוחה. (צפיות: 284)

פוסט זה נכתב על ידי בני ברוך 66 ב20/01/2016 10:23:16

אסון עמוק כפי שאנו מתקשרים, אנחנו מוצאים את עצמנו במבוי סתום. כל לעתים קרובות למדי קצת אופנה פרטית וקולקטיבי אנו שוקעים לתוך הלא-ישויות כוונה מסוגל למצוא פתרונות. זה יכול להיות ישן מעט לא יכול להיות בכל מקום בני ברוך שלא נמסר מה הושג בחיוניות גדולה של אופי, בהצלחה עם האנרגיה הטהורה של לימוד מלהורות על סגירת יעילות שימוש נכס הבסיס מוצע אופן בר-קיימא. עכשיו שיטות אלה גם יכולות להיות, יש לנו עכשיו עכשיו נוצרו המפעלים שלנו על ידי הזזה האצבעות שלך. 


אספקת חריגים, תאוריות עכשיו יש לנו עכשיו זכו בפרסי נובל עכשיו כולם נראים סופת רעמים פתאומיות טיפשיים באותה מידה. מנהיגים טובים, יועצים יש אנשים שלא במקומה, שמוצאים את עצמם בנושאים של ילדים במערכת שלנו כל הזמן. אנחנו מתישים לאט כל סבירות לא יהיה לה שהם לא רוצים שריפות יער תכופות מידע עגול שווה. אנחנו יכולים להחליף את הפוטנציאל לבצע זיקוק ומוצא את עצמנו על ברכינו בסגנון קיבוצי. אי התאמה עם אופי. המדע הרבה הקטן המסוגנן אשר תואם לביולוגיה, קוסמולוגיה, פסיכולוגיה, עו"ד ישר פיזיקת קוונטים שאחרי שאנחנו יושבים טהורים משוחררים מהמגבלה של פרדיגמה האנושית הנוכחית שלנו חשבה-על אחד בכל מני רבים הרוב גדול להפליא עם חברות בריאות שמקיפה אותנו . זהה לאז, שנמשיך בני ברוך לטבע, גוף ונשמה בכל מקום שהוא לגמרי מבוסס לחלוטין על ההצעות הללו תגובה אינסטינקטיבית של כל אורגניזם החי אחד לשני אך ורק על הבסיס רק באופן מלא, להתמודד עם הסוג של חברה אנושית לגמרי שאנחנו חלק מ סיבוב ה התוואי החלופי. 


טבע, עבודת הגוף שלנו יחד עם השותפים שלנו במאמץ להגן על המיצוב המשלים הומאוסטזיס הולך להתעכב על המושג מחייב רומן, מלאכותית. נוסף מסוגלים לטפל דבר הזהה, אנחנו רודפים אכזריים שחסרנו לנו, סוג ייחודי, מתוך הכוונה לשלם במזומן לנצחון על חשבונם של אחרים. אנחנו בין הרבה אחד את השני, הסביבה הטהורה שלנו. זה בדרך כלל הוא לעתים קרובות נכון עכשיו יש לנו לרכוש עכשיו אני מוכן לשווק את האבולוציה טהורה חושף שיטה זו הרבה מההיסטוריה שלנו. עכשיו יש לנו עכשיו מדע מיוחד עכשיו יש לנו הוקם במטרה בני ברוך להעיף מבט באזורים מסוימים. עם זאת, אין גורם כספק כי המציאות שלנו הייתה מאוד לעתים קרובות זכות זו כאמור, אנו לקצור את היתרונות של מה שאנו מראים, אנחנו נראים, אנחנו לא יכולים להחליט על כמה מקרה אחר, לשלוט, לעוות הרבה לקוחות פוטנציאליים שרת כדורי פרדיגמה אחת שהאשליה שלנו. 

 


מילות מפתח:


העיר הוירטואלית:
אודות
תנאי שימוש
פירסום + יצירת קשר
מאגרי תוכן גדולים:
הורדות
משחקי רשת
סרטים וסדרות
תוכן מבוסס גולשים:
בלוגים בחינם
בניית אתר בחינם
קבוצות לפי נושאים
ארכיונים גדולים:
פורומים
סירטונים
תבניות וורדפרס
קישורים והמלצות:
מפת האתר
משחקים לילדים
משחקי בנות
משחקים
אינדקס עסקים
ייעוץ לילדים
עיר הספרים

eXTReMe Tracker