שם משתמש:
סיסמא:
עוד לא פתחת משתמש באתר ? להרשמה מיידית בחר/י:
אני בת וברצוני להירשם לאתר ! | אני בן וברצוני להירשם לאתר !

מערכת הבלוגים של העיר הוירטואלית


אפשרויות ניהול
את/ה צריכ/ה להיות מחוברת לעיר הוירטואלית כדי להשתמש במערכת הבלוגים.
בלוגים - עמוד ראשי
הרשמה לאתר

בלוגים אחרונים
* היכולת החשובות שמציג סקייטבורד חשמלי באיכות גבוהה
* 5 יתרונות מעולים בשימוש של חברת ניקיון
* עבודה לנוער בחופש הגדול / עבודה לנוער בקיץ
* נערת לווי - פנטזיה או לא? מה האמת?
* איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק - שלושה טיפים שאתם חייבים ליישם
* חדרי בריחה לילדים - לאתגר את הילדים שלכם
* איחור
* 3 הפחדים הגדולים ביותר במערכת זוגית
* הצד האפל של עולם הדוגמניות
* כולנו מכירים את החופש הגדול- איך וכיצד לחסוך?
* משחקים בחדרי בריחה
* השכרת וילות בחול
* מה זה וילה בכלל
* לעמוד על שלנו במקומות עבודה
* מלחמת העולם השלישית.
קבלה לעם בלוג (צפיות: 189)

פוסט זה נכתב על ידי kab laam ב24/04/2016 12:09:18

רוכבים על האור 

האור העסיק את אלברט איינשטיין מאז גיל 16, עת הבזיקה במוחו מחשבה על רכיבה על קרן אור. מאז ועד מותו הוא חקר את האור, ובערוב ימיו אמר כי מעולם לא התקרב לפיצוח חידת האור. הכי פשוט, אומר הרב לייטמן, היה לשאול את המקובלים.

מהו אור

הבנה נכונה של מושג האור טומנת בחובה את הבנת המציאות כולה. את זה הבין איינשטיין, ומתוך תשוקתו להבין את משמעות החיים חקר את האור. אמנם, איינשטיין גילה כי האור עליו הוא מדבר הינו רק מקבץ פוטונים מקרי, אך איינשטיין שיער כי בעזרת פיענוח סודות האור הוא יוכל לפענח את המציאות כולה. קרן האור עליה מדברים בחכמת הקבלה היא דבר שונה לחלוטין, כמובן, אך היא בהחלט המקור להבנת המציאות.

על פי חכמת הקבלה, אומר הרב מיכאל לייטמן, האור הוא הכוח הכללי הפועל קבלה לעם- מיכאל לייטמן ברמה שמעל החומר. האור הוא הכוח שמחיה את כל המציאות ומפעיל אותה. איינשטיין חיפש אחר אור חיצוני לו, אך המקובלים מסבירים לנו כי האור הוא תופעה פנימית, שעלינו למצוא בתוכנו.

עקרון ההשפעה ההדדית

חוקרי תורת הקוונטים גילו כי בלתי ניתן לבצע מחקר אובייקטיבי מפני שהתנהגות החומר תלויה לעולם במי שמתבונן בה, והתוצאות משתנות בהתאם למגמת הבדיקה. כלומר- אין אמת אחת מוחלטת. המדע הגיע למסקנה זו לא כל כך מזמן, אך בחכמת הקבלה לעם הרב מיכאל לייטמן גילו את עקרון ההשפעה ההדדית כבר לפני אלפי שנים וקראו לו בשפת המקובלים "אין אור בלי כלי". כלומר, כדי לתת מקום לאור עלינו ליצור שינוי בתוך עצמנו.

תכונת האור, אותו כוח המפעיל את המציאות, כאמור, היא תכונה של אהבה ונתינה. כדי שנוכל להכיל את האור הזה ולהרגיש אותו עלינו ליצור שינוי בתוכנו ולבנות בנו תכונה דומה לתכונתו של האור. ככל שנפתח את היכולת שלנו להשפיע כך נוכל להכיל יותר מהאור, ולהינות מממנו יותר.

האור נמצא במנוחה מוחלטת

חכמת הקבלה היא מדע מדויק, ממש כמו פיזיקה, ונכתבה על בסיס תוצאות המחקר שביצעו המקובלים לאורך אלפי שנים. מדע הקבלה מסביר איך נוצר העולם הזה, מתוך אותו האור, ואיך אנחנו יכולים לשוב ולהרגיש את האור העליון כחלק מהמציאות שלנו. כדי להבין את הדרך להשיג זאת מומלץ ללמוד במכללת קבלה לעם את יסודות חכמת הקבלה.

האור הגשמי, זה המורכב מהפוטונים שגילה איינשטיין, הוא ביטוי בחומר של אותו רצון אלוקי להינות לנבראיו ולמלא אותם בתענוג. הכוונה הזו היא הערך המוחלט שביחס אליו נמדדים כל השינויים בעולם בכלל, ובכוונה הפנימית שלנו בפרט.

כלומר, הדרך להכרת האור היא דרך פנימית, ותלויה רק בנו, ולא במחקרים חיצוניים על אלמנטים הרב לייטמן כאלה ואחרים. האור לא יבצע את המחקר הזה עבורנו, ועלינו ל עקוב אחר הוראות המקובלים בקשר לפעולות שעלינו לבצע ולמחקר שעלינו לערוך על עצמנו כדי ליצור את השינוי הדרוש להרגשת האור.

 

 

 

 

 

 

 


מילות מפתח: קבלה לעם- מיכאל לייטמן


העיר הוירטואלית:
אודות
תנאי שימוש
פירסום + יצירת קשר
מאגרי תוכן גדולים:
הורדות
משחקי רשת
סרטים וסדרות
תוכן מבוסס גולשים:
בלוגים בחינם
בניית אתר בחינם
קבוצות לפי נושאים
ארכיונים גדולים:
פורומים
סירטונים
תבניות וורדפרס
קישורים והמלצות:
מפת האתר
משחקים לילדים
משחקי בנות
משחקים
אינדקס עסקים
ייעוץ לילדים
עיר הספרים

eXTReMe Tracker