שם משתמש:
סיסמא:
עוד לא פתחת משתמש באתר ? להרשמה מיידית בחר/י:
אני בת וברצוני להירשם לאתר ! | אני בן וברצוני להירשם לאתר !

מערכת הבלוגים של העיר הוירטואלית


אפשרויות ניהול
את/ה צריכ/ה להיות מחוברת לעיר הוירטואלית כדי להשתמש במערכת הבלוגים.
בלוגים - עמוד ראשי
הרשמה לאתר

בלוגים אחרונים
* מורה פרטי ללשון – מתי וכיצד נכון לשכור את שירותיו?
* הבית נקי והראש נקי מדאגות
* לייקים לפייסבוק לדף עסקי מצליח ורווחי
*
* סקירה על רשת המאפיות החדשה
*
*
* מה זה הלוואה בין אנשים
* בתי מלון בנתניה
* Noragami
* סרטים כולם אוהבים
* הדרך הטובה ביותר לבחור חברה לליטוש אבן
* שעות נוספות - "המחלה" של השכירים
* אוכל בינוני=מפגש בינוני
* איך לבחור מנעולן מקצועי ואמין?
קורס סייבר – למי הוא מתאים (צפיות: 217)

פוסט זה נכתב על ידי ronlavi ב18/05/2016 17:19:58

בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על התחום של סייבר, אבטחת מידע. אנחנו שומעים עליו בעיקר בהקשר צבאי-מדיני, כשמדינות וארגונים מנסים לתקוף מחשבים ומערכות מידע של ארגונים רשמיים מטעם המדינה. אך תחום הסייבר הוא מקיף הרבה יותר ויש הסבורים, ברמה גבוהה של צדק, שמדובר בתחום שיהיה הבולט ביותר בעולם המחשבים בשנים הקרובות.

על מנת להבין למי קורס סייבר יכול להתאים, צריך להבין קודם מה זה אומר סייבר ומה לומדים בקורס. סייבר, אבטחת מידע, הוא תחום שבמרכזו עומד הרעיון שכל מחשב וכל מערכת מידע פגיעה מפני התקפות של האקרים, במילים אחרות, כל מערכת מידע או מערכת הפעלה, אפילו מערכות ביתיות פשוטות, יכולות להיות מקור להתקפות עבור מי שמחפש לפגוע בנו, מתוך כוונה או לשם שעשוע, לגנוב מאיתנו מידע או כל דבר אחר.

במסגרת קורס סייבר אנחנו לומדים כיצד להתגונן מפני מתקפות אלו. הדרך ללמוד את הנושא היא באמצעות היכרות עם מערכות אבטחה שונות, היכרות עם מערכות מידע והפעלה, לימוד פרצות אפשריות במערכות איתן אנחנו עובדים, היכרות של האיומים מפניהם אנחנו אמורים להתגונן, וכמובן היכרות עם תשתיות לאומיות ואחרות אשר ייתכן וישמשו מטרה להאקרים השונים. במסגרת הקורס גם לומדים להכיר את האקרים, החל מרמת האקר הבודד שעושה זאת לשם השעשוע או האתגר ועד לרמת האקרים הממוסדים, אלו שפועלים בשם מדינות וצבאות.

במסגרת קורס סייבר לא רק נלמד באופן תיאורטי כיצד להתמודד עם תופעה של האקרים ופריצות באבטחת מידע אלא גם נתנסה בכך. הסיבה היא, שמטרתנו בסופו של דבר היא ללמוד כיצד האקר יכול לפרוץ למערכת איתה אנחנו עובדים וכיצד להתגונן מפני מצב שכזה. לשם כך, עלינו להיכנס לראש שלו וללמוד באילו כלים הוא עובד וכיצד הוא מצליח לפרוץ למערכת שלנו.

אז למי קורס סייבר יכול להתאים?

בראש ובראשונה לכל גורם שאוהב את התחום של אבטחת מידע, עבודה עם מחשבים ברמה מתקדמת, תכנות, פריצה ועוד. יש מי שלמד את זה בעצמו או למד את זה במסגרת קורסים בתיכון ואחר כך גם שירת בצבא בתחום הסייבר.

בנוסף, הקורס יכול לשמש מי שכבר מתעסק בתחום האבטחה ורוצה להיכנס גם לתחום של אבטחת מידע. סביר להניח שהדור הבא או אפילו הדור הנוכחי שמהווה איום בתחום, בכלל מגיע מעולם המחשבים ולא דווקא מעולמות התוכן המוכרים לנו בנושא.

אחרים שיכולים ליהנות מהתחום הם כל מי שמתעסק בעולם של יצירת תוכנות ואתרים, הם בוודאי ירצו לדעת כיצד אפשר להגן על העבודות שלהם וכיצד לשמור על הלקוחות שלהם מפני פריצות באבטחת המידע.

 


מילות מפתח: סייבר-לימודים-קורסים


העיר הוירטואלית:
אודות
תנאי שימוש
פירסום + יצירת קשר
מאגרי תוכן גדולים:
הורדות
משחקי רשת
סרטים וסדרות
תוכן מבוסס גולשים:
בלוגים בחינם
בניית אתר בחינם
קבוצות לפי נושאים
ארכיונים גדולים:
פורומים
סירטונים
תבניות וורדפרס
קישורים והמלצות:
מפת האתר
משחקים לילדים
משחקי בנות
משחקים
אינדקס עסקים
ייעוץ לילדים
עיר הספרים

eXTReMe Tracker