שם משתמש:
סיסמא:
עוד לא פתחת משתמש באתר ? להרשמה מיידית בחר/י:
אני בת וברצוני להירשם לאתר ! | אני בן וברצוני להירשם לאתר !

מערכת הבלוגים של העיר הוירטואלית


אפשרויות ניהול
את/ה צריכ/ה להיות מחוברת לעיר הוירטואלית כדי להשתמש במערכת הבלוגים.
בלוגים - עמוד ראשי
הרשמה לאתר

בלוגים אחרונים
* חברת קידום אתרים בגוגל
* לאן נעלמה התרבות בארץ שלנו?
* מתחתנים? כדאי שתערכו הסכם ממון
* בנות לוויה ישראליות מחכות לך
* עולם הדוגמניות ניכנע!
* מדריך קידום אתרים עשה זאת בעצמך!
* בלבלבלעכטאיטחרטערלקךעכערכקגחעכחרערחלעחרלחעלךרכגקאעחרקעחםכגעחרעחםןרכגלעןרכרחןעחרגכםןערלעחרקםןוערעחחרחיערעכחןערמכררערצמעןוטרכורערןעםךרכוחלערוגיןעםלםרגכוחיעוםרע
* בלוג על עצמי
* Cher
* היכולת החשובות שמציג סקייטבורד חשמלי באיכות גבוהה
* 5 יתרונות מעולים בשימוש של חברת ניקיון
* עבודה לנוער בחופש הגדול / עבודה לנוער בקיץ
* נערת לווי - פנטזיה או לא? מה האמת?
* איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק - שלושה טיפים שאתם חייבים ליישם
* חדרי בריחה לילדים - לאתגר את הילדים שלכם
הכירו את מילון ספיר (צפיות: 204)

פוסט זה נכתב על ידי ronlavi ב14/07/2016 14:19:06

מילון ספיר אשר מופיע ברשת, הוא המילון הראשון שמכיל את כל המידע שאנחנו צריכים אודות השפה העברית. המילון כולל ביטויים בעברית בת זממנו, ביטויים מהמקרא וכן ביטויים מתחומים כמו עולם העסקים, גיאוגרפיה, מחשבים, תקשורת ועוד.

מילון ספיר מבוסס על שורה של מילונים שיצאו במהלך השנים בהוצאת איתאב, ועבדו עליו עשרות בעלי מקצוע בתחומים שונים אשר יצרו ביחד מילון אנציקלופדי רחב היקף אשר מכיל ביטויים ומילים מעולמות תוכן אשר מקיפים את חיינו בצורות שונות.

בין היתר כולל מילון ספיר, ביטויים מקצועיים, פתגמים, פירושים למילים שונות, הגדרות והסברים, ולקסיקונים מעולמות שונים ובפרט מהעולם העסקים. בכך למעשה מאפשר מילון ספיר לגולשים לקבל ידע נרחב מעולמות נרחבים אשר לא תמיד גלויים לכלל הציבור, בוודאי לא למי שלא עוסק בתחום. חשוב לציין, הלקסיקונים השונים, מיועדים לשרת גם אנשי מקצוע וגם אנשים שאינם באים מהמקצוע, לצורך לימוד, סקרנות, עבודה או כל עניין אחר. ניתן למצוא במילון לקסיקונים בתחום של ניהול עסקים, בנקאות, ביטוח, יחסי עבודה, תקשורת, דיני מקרקעין, דיני עסקים ועוד.

המגוון הרחב של מילון ספיר, הופך אותו לכלי עבודה יעיל ונוח עבור כל מי שזקוק למילון עם פירושים והסברים על ביטויים שלא נמצאים בהכרח בשיח היומיומי שלנו, יתרה מזו, אנחנו יכולים למצוא במילון הסברים לתחומים רבים שמקיפים אותנו ביום-יום אך הרבה פעמים, אנחנו לא מקבלים הסבר עליהם מאחר ומדובר בדברים שנתפסים כמובנים מאליהם.

מילון ספיר הוא כאמור מילון אנציקלופדי, עצם זה שהוא מקוון וניתן לגשת אליו דרך המחשב הביתי, מכשיר הסלולר או הטאבלט, הופך את החומר שנמצא בו נגיש בכל עת ובכל מצב. אנחנו יכולים להשתמש בו לצרכים שונים בכל עת שנמצא לנכון, זה הופך את השימוש בו להרבה יותר חכם. כך אם אנחנו נתקלים בביטוי או מילה שאנחנו לא מבינים, אנחנו יכולים לקבל מיד את ההסבר, ולהבין את ההקשר שלה. זה נכון, כאמור, גם אם מדובר על עולמות תוכן ייחודים. המילון יכול לשרת סטודנטים ובעלי מקצוע אשר זקוקים להסברים ופירושים שונים על דברים ספציפיים לצורך לימודיהם או עבודתם.

לסיום, מילון ספיר הוא מילון מקוון ייחודי שמעניק לנו כלים רבים להבין תחומים מגוונים אשר בתוכם אנחנו מתנהלים, לומדים או עובדים. עצם העובדה שהוא נגיש וזמין לנו, הופך את השימוש בו להרבה יותר פשוט, נוח, וקל לשימוש. הכל במרחק של קליק אחד.

 


מילות מפתח:


העיר הוירטואלית:
אודות
תנאי שימוש
פירסום + יצירת קשר
מאגרי תוכן גדולים:
הורדות
משחקי רשת
סרטים וסדרות
תוכן מבוסס גולשים:
בלוגים בחינם
בניית אתר בחינם
קבוצות לפי נושאים
ארכיונים גדולים:
פורומים
סירטונים
תבניות וורדפרס
קישורים והמלצות:
מפת האתר
משחקים לילדים
משחקי בנות
משחקים
אינדקס עסקים
ייעוץ לילדים
עיר הספרים

eXTReMe Tracker