שם משתמש:
סיסמא:
עוד לא פתחת משתמש באתר ? להרשמה מיידית בחר/י:
אני בת וברצוני להירשם לאתר ! | אני בן וברצוני להירשם לאתר !

מערכת הבלוגים של העיר הוירטואלית


אפשרויות ניהול
את/ה צריכ/ה להיות מחוברת לעיר הוירטואלית כדי להשתמש במערכת הבלוגים.
בלוגים - עמוד ראשי
הרשמה לאתר

בלוגים אחרונים
* מורה פרטי ללשון – מתי וכיצד נכון לשכור את שירותיו?
* הבית נקי והראש נקי מדאגות
* לייקים לפייסבוק לדף עסקי מצליח ורווחי
*
* סקירה על רשת המאפיות החדשה
*
*
* מה זה הלוואה בין אנשים
* בתי מלון בנתניה
* Noragami
* סרטים כולם אוהבים
* הדרך הטובה ביותר לבחור חברה לליטוש אבן
* שעות נוספות - "המחלה" של השכירים
* אוכל בינוני=מפגש בינוני
* איך לבחור מנעולן מקצועי ואמין?
פמילי אופיס (צפיות: 140)

פוסט זה נכתב על ידי familyoffice ב08/01/2017 02:06:54

מה תפקידו של פמילי אופיס?

כשמדובר על פמילי אופיס מדובר על ניהול פיננסי עבור משפחות בעלות הון ונכסים.  המשפחות בעלות הון מתנהלות מול מספר גורמים פיננסים כגון בנקים, קרנות השקעות, מניות ועוד. פמילי אופיס מציע שירות אשר מרכז את כל הגורמים הפיננסיים תחת ניהול אחיד ושוטף . במטרה לייעל את הניהול, להגדיל את התשואות, ולשמור על ההון למען הדורות הבאים, תוך גיבוש אסטרטגיה עתידית כוללת, והגשמת שאיפות אישיות של הלקוח ומשפחתו.מה מבדיל את פמילי אופיס משירותים פיננסים אחרים?


בראש ובראשונה מה שמבדיל את הפמילי אופיס הוא הריכוז של כל ההון וההתנהלות הפיננסית של כל המשפחה תחת ניהול אחיד, תוך דגש על השקפת עולמה של המשפחה עקרונותיה וייחודה. פמילי אופיס דואג לא רק לצד הפננסי של המשפחה אלה גם למשפט האישי כלומר עיזבון, צוואות, הסכמי ממון, והפעילות הפלנתרופית של המשפחה. בנוסף פמילי אופיס אינו מתרכז בלקוח בעל ההון בלבד אלה בכל משפחתו תוך ראייה כוללת והתמקדות של שמירת ההון למען הדור השני והשלישי. הבדל נוסף ובולט מאוד היא שבניגוד לחברות השקעה ובנקים אשר מוכרים את השירותים שלהם, פמילי אופיס בעצם פועל מנקודת מבט של הקונה כלומר המשפחה. הסיבה לקחת היא שהרווח הבלעדי של פמילי אופיס הוא מהעמלה שמשלם הלקוח לכן טובת הלקוח היא בראש סדר העדיפות של פמילי אופיס ולא נוצר ניגוד אינטרסים, הפמילי אופיס מעוניין להגדיל את התשואות ולקבל את העמלות הנמוכות ביותר מצד היצרנים הפיננסים בשוק.שמירת הון לדורות


האסטרטגיה פיננסית נקבעת עם הלקוח בתחילת התהליך, בעזרת מיפוי נכסים והערכתם הפיננסית. תוך ליווי צמוד ואישי, פמילי אופיס דואגים להגדלת התשואות בצורה חכמה ומבוקרת עם ראייה כוללת לטווח הארוך למען שמירת ההון. מכיוון שפמילי אופיס דואג גם לתחום המשפט האישי, העברת ההון נעשית בצורה הטובה ביותר תוך התחשבות בכל בני המשפחה למען עתיד כלכלי בטוח. כאשר מדובר על משפחות בעלות הון האתגר הוא העברה ההון לדור השני ושלישי, לכן פמילי אופיס שם מטרה זו בראש סדר העדיפויות.


 


מילות מפתח: פמילי אופיס


העיר הוירטואלית:
אודות
תנאי שימוש
פירסום + יצירת קשר
מאגרי תוכן גדולים:
הורדות
משחקי רשת
סרטים וסדרות
תוכן מבוסס גולשים:
בלוגים בחינם
בניית אתר בחינם
קבוצות לפי נושאים
ארכיונים גדולים:
פורומים
סירטונים
תבניות וורדפרס
קישורים והמלצות:
מפת האתר
משחקים לילדים
משחקי בנות
משחקים
אינדקס עסקים
ייעוץ לילדים
עיר הספרים

eXTReMe Tracker