שם משתמש:
סיסמא:
עוד לא פתחת משתמש באתר ? להרשמה מיידית בחר/י:
אני בת וברצוני להירשם לאתר ! | אני בן וברצוני להירשם לאתר !

מערכת הבלוגים של העיר הוירטואלית


אפשרויות ניהול
את/ה צריכ/ה להיות מחוברת לעיר הוירטואלית כדי להשתמש במערכת הבלוגים.
בלוגים - עמוד ראשי
הרשמה לאתר

בלוגים אחרונים
* סייבי - פשוט לחסוך יותר
* ללמוד לבשל בריא? חשבו על סדנת בישול
* חברת קידום אתרים בגוגל
* לאן נעלמה התרבות בארץ שלנו?
* מתחתנים? כדאי שתערכו הסכם ממון
* בנות לוויה ישראליות מחכות לך
* עולם הדוגמניות ניכנע!
* מדריך קידום אתרים עשה זאת בעצמך!
* בלבלבלעכטאיטחרטערלקךעכערכקגחעכחרערחלעחרלחעלךרכגקאעחרקעחםכגעחרעחםןרכגלעןרכרחןעחרגכםןערלעחרקםןוערעחחרחיערעכחןערמכררערצמעןוטרכורערןעםךרכוחלערוגיןעםלםרגכוחיעוםרע
* בלוג על עצמי
* Cher
* היכולת החשובות שמציג סקייטבורד חשמלי באיכות גבוהה
* 5 יתרונות מעולים בשימוש של חברת ניקיון
* עבודה לנוער בחופש הגדול / עבודה לנוער בקיץ
* נערת לווי - פנטזיה או לא? מה האמת?
OLED - טלוויזיה חדשנית (צפיות: 233)

פוסט זה נכתב על ידי יוסייי ב18/02/2017 15:18:02

מה מציעה לנו היום טלוויזיה OLED ?


 

המסך הופך לדק עוד יותר

אחד הדברים שאנו יכולים להבחין בהם בצורה מדויקת מאוד הוא הצמצום של עובי מסך הטלוויזיות של היום. אנו רואים כיצד יש חברות רציניות מאוד שעושות עבודה מרשימה בכל הקשור לפיתוח טכנולוגיות או אימוץ של טכנולוגיות כדי להציע לא רק תמונה מרשימה הרבה יותר, אלא גם מסך דק עוד יותר. כך גם טלוויזיות LG למשל, מוצעות היום למכירה לציבור הרחב בארץ ובעולם תוך שימת דגש גם על מסך דק מאוד.

no risk האתר הרשמי

כבר לא מעט שנים אנו מכירים את המסכים הדקים שהחליפו את מסכי שפופרת הזכוכית שהכרנו מהעבר. אך נראה כי בשנים האחרונות מעוניינים יצרנים גדולים ליצור עוד יתרון גדול בזכות מסך דק יותר שמשתלב נהדר בין אם מציבים טלוויזיה OLED על מזנון ובין אם מתקינים טלוויזיה 4K על הקיר. מסך דק הוא אמנם כבר לא דבר חדש כל כך, אך אין ספק שמדובר באלמנט שימשיך להציג מראה מיוחד יותר ומשיכת תשומת לב של רבים.

 

איכות התמונה מרשימה מסיבות רבות

חשוב מאוד להסביר שבכל הקשור למסך דק של טלוויזיה מסוימת, צריך לדבר לא רק על המראה החיצוני ועל הנוחות שבהתקנתה או הצבתה, אלא גם על התמונה המצוינת שהיא יכולה להציג. בין הדגמים השונים של טלוויזיות LG ניתן למצוא היום דגמים חדישים ומתקדמים מאוד שמציגים מסך דק בזכות טכנולוגיה שיוצרת מסך שחור מוחלט תודות לחידושים מרתקים. מסך דק כזה יהיה גם יפה וגם ישדר תמונה יפה יותר.

 

לא מעט דברים ניתן להגיד על טלוויזיה מצוינת שמגיעה עם מסך דק מאוד. כבר מהרגע הראשון שצופים בתמונה המרתקת של טלוויזיה OLED למשל, מבינים עד כמה ניגודיות מושלמת, רקע שחור לחלוטין, עומק של צבעים ועוד אלמנטים אחרים, מאפשרים הנאה מושלמת ממוצר חדיש ומעניין. לכן לא רק הרושם החיצוני של מסך דק הוא זה שמדבר אל רבים, כמו שאומרים, אלא במיוחד איכות התמונה עושה את שלה.

סרטון מעניין בנושא 

 

גם העיצוב יכול להיות מרתק

החשיבות של איכות התמונה היא דבר ברור ומובן לכל בר דעת. אך נראה כי עדיין יש רבים שרוצים לשמוע גם על היתרונות של העיצוב של מסכי טלוויזיות LG. זאת מאחר ובסופו של דבר אנו מדברים על מוצר שהוא אמנם טכנולוגי מאוד ומשמש לצפייה במה שמוצג עליו, אך הוא גם נחשב לרהיט בכל בית או דירה אליהם מכניסים אותו. כלומר, שנושא העיצוב יכול להיות חשוב כמעט כמו איכותה הגבוהה של טלוויזיה 4K חדשה.

 

אפשר לראות היום כיצד לא מדובר יותר על עיצובים רגילים או שגרתיים כמו שהכרנו בעבר הרחוק. כלומר, היום אנו יכולים למצוא טלוויזיה OLED עם מסך קעור שנחשב למיוחד מאוד הן מבחינת הטכנולוגיה ואיכות הצפייה והן מבחינת העיצוב. עבור כל מי שרוצה ליהנות מכל היבט של מסך טלוויזיה אותו הוא רוכש במיטב כספו, הרי ששילוב בין יכולות תמונה גבוהות מאוד ועיצוב שמושך את העין, הוא דבר חשוב.

 


 

 

 


מילות מפתח:


העיר הוירטואלית:
אודות
תנאי שימוש
פירסום + יצירת קשר
מאגרי תוכן גדולים:
הורדות
משחקי רשת
סרטים וסדרות
תוכן מבוסס גולשים:
בלוגים בחינם
בניית אתר בחינם
קבוצות לפי נושאים
ארכיונים גדולים:
פורומים
סירטונים
תבניות וורדפרס
קישורים והמלצות:
מפת האתר
משחקים לילדים
משחקי בנות
משחקים
אינדקס עסקים
ייעוץ לילדים
עיר הספרים

eXTReMe Tracker