שם משתמש:
סיסמא:
עוד לא פתחת משתמש באתר ? להרשמה מיידית בחר/י:
אני בת וברצוני להירשם לאתר ! | אני בן וברצוני להירשם לאתר !

מערכת הבלוגים של העיר הוירטואלית


אפשרויות ניהול
את/ה צריכ/ה להיות מחוברת לעיר הוירטואלית כדי להשתמש במערכת הבלוגים.
בלוגים - עמוד ראשי
הרשמה לאתר

בלוגים אחרונים
* מורה פרטי ללשון – מתי וכיצד נכון לשכור את שירותיו?
* הבית נקי והראש נקי מדאגות
* לייקים לפייסבוק לדף עסקי מצליח ורווחי
*
* סקירה על רשת המאפיות החדשה
*
*
* מה זה הלוואה בין אנשים
* בתי מלון בנתניה
* Noragami
* סרטים כולם אוהבים
* הדרך הטובה ביותר לבחור חברה לליטוש אבן
* שעות נוספות - "המחלה" של השכירים
* אוכל בינוני=מפגש בינוני
* איך לבחור מנעולן מקצועי ואמין?
מה זה הלוואה בין אנשים (צפיות: 272)

פוסט זה נכתב על ידי justincohen ב29/03/2017 10:12:09

חולמים על פתיחת מסעדה משלכם בקצה הרחוב שאתם גרים בו? צריכים לממן את הלימודים היקרים של הילד באוניברסיטה? קרוב לוודאי שתזדקקו להלוואה. כיום, יש אפשרות לקחת הלוואות במסגרת הלוואה חברתית ולעקוף את העמלות שמציע הבנק. כך שאם כבר מיציתם את כל ההלוואות שנתן לכם הבנק, ואתם מחפשים פתרון חלופי ויצירתי לכסף שאין לכם, כדאי להתעניין יותר בנושא ולבדוק מהי הלוואה בין אנשים והאם זה משתלם.

יתרונות ההלוואה בין אנשים

הלוואה בין אנשים היא בעצם הלוואה שאינה מתבצעת דרך הבנק. בדרך כלל הלוואה מסוג זה מתבצעת בין שני אנשים זרים זה לזה, כאשר יש ביניהם מתווך צד שלישי. להלוואה החברתית כמה יתרונות:

  • פתרון חלופי – במצבים מסוימים הבנק אינו מאשר את ההלוואה, עקב ההיסטוריה הבנקאית של הלקוח. במקרים שבהם זקוק האדם לכסף באופן מידי, הוא יכול לפנות לשירותי הלוואות בין אנשים.
  • אחוזי הריבית – על פי רוב, גובים הבנקים אחוזי ריבית גבוהים מהלווים. על מנת להימנע מלשלם אחוזים אלה, מלווים הלקוחות באופן פרטי.
  • הלוואה מידית – במסגרת הלוואה חברתית יכול האדם לקבל את הכסף באופן מידי, תוך מילוי פרטים באתר האינטרנט והגשת טופס הרישום.
  • הגנה על המלווים – על אף שממבט ראשון נראה כי הלוואה שלא דרך הבנק עשויה להישמע בלתי בטיחותית, חברות המציעות הלוואות חוקיות מגנות על זכויות המלווים. החברות עוקבות אחר הכסף שהשקיע המלווה ומענישות לווה שלא מחזיר את בזמן את הלוואתו. אחד מאמצעי הענישה הוא להסיר את הלווה מרשימת האנשים המורשים להשתמש בשירותי ההלוואה החברתית של החברה ולחסום בפניו את האפשרות ללוות דרך חברה אחרת בעתיד. במקרים מורכבים יותר פונה חברת ההלוואות לייעוץ משפטי במטרה לערב את המערכת המשפטית בעניין.
  • פרטים חסויים – במסגרת ההגנה על הפרט, הפרטים של המלווה והלווה נשארים חסויים וידועים רק לחברת ההלוואות.
  • חופש הפירעון – הלווה יכול לפרוע את ההלוואה בכל זמן נתון (אם הוא לא מאחר בפירעון ההלוואה, כמובן), והוא אינו צריך להודיע מראש על הפירעון.
  • שקיפות למלווים – המלווה יכול לגבי מידע על ההלוואה שלו בכל זמן נתון, לעקוב אחרי הסטטוס שלה בזמן אמת ודעת מתי הוחזרו הכספים.

כיצד לבחור חברת הלוואות?

הלוואה בין אנשים היא נושא רגיש, ולכן אם החלטתם לקחת הלוואה או להלוות במסגרת הלוואה חברתית, מומלץ להביא את העניין הבא בחשבון: חשוב לוודא שהחברה שאתם פונים אליה היא חוקית. גם אם אתם זקוקים להלוואה מידית, אל תתפתו לפנות לחברה הראשונה שמציעה הלוואות מידיות. קחו את הזמן כדי לבדוק אם החברה חוקית, בדקו באינטרנט אם לא קיימים פסקי דין ותביעות נגד החברה, ואם תוכלו - שאלו חברים ומכרים לגבי חברת ההלוואות הספציפית.

מהו תהליך קבלת ההלוואה?

כדי לקבל הלוואה דרך חברה העוסקת בהלוואות חברתיות, יש צורך למלא טפסים באתר האינטרנט של החברה, הכוללים גם פרטים אישיים עליכם ועל העיסוק שלכם. לאחר מכן יש לצרף את הטפסים לאתר או לשלוח אותם באמצעות הפקס. בשלב הזה החברה בוחנת את הנתונים ששלחתם לה ואת המצב הכלכלי שלכם, ומקבלת את ההחלטה האם לאשר או לא לאשר את ההלוואה. בדרך כלל התשובה מהחברה מתקבלת תוך כמה שעות. במידה שקיבלתם אישור על ההלוואה, החברה תקבע את גובה הריבית שתשלמו, את הסכום הסופי של ההלוואה ואת ההחזרים שלכם. בנוסף, באופן כללי, הפרמטרים שקובעת חברת ההלוואות החברתיות הם גובה ההלוואה, העמלה של הלווה, העמלה של המלווה, מספר ההחזרים של הלווה (טווח השנים שבהן הוא יכול להחזיר את הכסף), הגובה של הריבית על ההלוואה, וכן מתי בדיוק תיכנס ההלוואה לחשבון הלווה. 

 

 


מילות מפתח: הלוואות- הלוואות בין אנשים


העיר הוירטואלית:
אודות
תנאי שימוש
פירסום + יצירת קשר
מאגרי תוכן גדולים:
הורדות
משחקי רשת
סרטים וסדרות
תוכן מבוסס גולשים:
בלוגים בחינם
בניית אתר בחינם
קבוצות לפי נושאים
ארכיונים גדולים:
פורומים
סירטונים
תבניות וורדפרס
קישורים והמלצות:
מפת האתר
משחקים לילדים
משחקי בנות
משחקים
אינדקס עסקים
ייעוץ לילדים
עיר הספרים

eXTReMe Tracker