שם משתמש:
סיסמא:
עוד לא פתחת משתמש באתר ? להרשמה מיידית בחר/י:
אני בת וברצוני להירשם לאתר ! | אני בן וברצוני להירשם לאתר !


תנאי שימוש באתר העיר הוירטואלית

Vcity.co.il הינו אתר פרטי שנפתח במטרה לספק תוכן ישראלי מקורי על כל מה שחם היום בשוק, מנושאים הקשורים במשחקי מחשב ועד חדשות חמות על המתרחש במדינה.

איסור על שימוש בלתי חוקי באתר זה

משתמש שיעשה באתר זה כל שימוש שאינו חוקי יושעה מהאתר מידית, וכתובת הIP שלו תיחסם לגישה לשרת. שימוש בלתי חוקי כולל בין היתר: מדריכי פריצה למחשבים, ו/או לICQ, ניסיון הפצת קבצים לא חוקיים על שרתי האתר וכו'...

קבצים השייכים לאתר

חל איסור מוחלט להשתמש בתכנים בלעדיים של אתר זה באתריכם.

שימוש מסחרי באתר

חל איסור לעשות כל שימוש מסחרי באתר, להשתמש בו למטרות רווח שלכם, או לפרסם מוצרים שאתם מעוניינים למכור דרך האתר.

חוק הפרט

הנהלת האתר אינה אחראית על פירסום פרטים אישיים של גולשי האתר, וזה אומר: כתובות, שמות, מספרי טלפון וכו'... כל מי שפוגע בחוק הפרט דרך אתר זה יושעה ממנו.

העיר הוירטואלית-תנאי שימוש

העיר הוירטואלית הינה אפשרות שנפתחה באתר לניהול חיים וירטואליים על גבי שרת האתר. מערכת האתר שומרת לעצמה את הזכות להשעות מהעיר כל אדם, ללא אזהרה מוקדמת במידה והיא מוצאת בכך לנכון. בנוסף, כל מבצע או תחרות המוכרז עליו בעיר, עלול להתבטל ללא הודעה מוקדמת, וכך כל אפשרות נוספת בעיר. אנא שימרו על כללי התנהגות סבירים בשיחות בינכם, אנחנו מנסים ליצור כאן קהילה חברתית ואכפתית, והמשך גלישה מהנה .

מערכת האתר שומרת לעצמה את הזכות לבצע כל שינוי בפרטי משתמש במשחק "העיר הוירטולית" לפי רצונותיה. משתמש אשר ירמה באתר (הוספת סכום כסף גדול במהלך 24 שעות) יענש אוטומתית על ידי המערכת, וילקח ממנו כספו ורמותיו. משתמש אשר יפר את הכללים הברורים של העיר ושל האתר יושעה מהאתר לצמיתות.

בהרשמתך לאתר הינך רשאי לציין כתובת מייל, כתובת זו משמשת אותנו כדי לעדכן אותך מעת לעת באמצעות המייל בחדשות ועידכונים שונים המתרחשים באתר. אם ברצונך לא לקבל מיילים מהאתר אנא הסר את כתובת המייל באמצעות דף הפרופיל, כל עוד ציינת כתובת מייל גלויה בדף הפרופיל הינך חשוף לקבלת מיילים מהאתר ולא תהיה לך כל טענה על כך.

-הנהלת האתר רשאית לעדכן ו/או להוסיף דברים לתנאי השימוש באתר בכל זמן שהוא, וגלישה באתר מחייבת הסכמה של תנאי השימוש הללו.

העיר הוירטואלית:
אודות
תנאי שימוש
פירסום + יצירת קשר
מאגרי תוכן גדולים:
הורדות
משחקי רשת
סרטים וסדרות
תוכן מבוסס גולשים:
בלוגים בחינם
בניית אתר בחינם
קבוצות לפי נושאים
ארכיונים גדולים:
פורומים
סירטונים
תבניות וורדפרס
קישורים והמלצות:
מפת האתר
משחקים לילדים
משחקי בנות
משחקים
אינדקס עסקים
ייעוץ לילדים
עיר הספרים

eXTReMe Tracker